Walne Zebranie Towarzystwa Ekonomistów Polskich wybrało nowe władze na kadencję 2026–2028. Na stanowisku przewodniczącego TEP ponownie wybrano dr Jarosława Janeckiego. Do Rady dołączyli prof. Adam Noga, dr Anna Czarczyńska i dr Mateusz Dadej. Ustępującym członkom Rady, dr Ewie Balcerowicz i Damianowi Olko podziękowaliśmy za wieloletnią pracę na rzecz Towarzystwa.




